Dla uczniów szkół podstawowych

SKO

Dla uczniów

Szkolna Kasa Oszczędności

Szkolna Kasa Oszczędności to system oszczędzania dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczy on dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy. 

Zostań członkiem SKO, a spotka Cię masa fajnych rzeczy:

  • nauczysz się oszczędzać
  • dowiesz się więcej na temat polskich banków spółdzielczych
  • poznasz zasady zarządzania swoimi pieniędzmi i w przyszłości będziesz mógł je pomnażać na swoim koncie w Banku Spółdzielczym

Warunki:

Dla uczniów przystępujących do SKO wystawiana jest Książeczka SKO, na której zapisywane są wszystkie wpłaty i wypłaty. Dodatkowo wszystkie operacje zapisywane są przez Nauczyciela w Karcie SKO, pozostawianej w szkole.
 
  
Wystawienie Książeczki SKO dla ucznia następuje po przedłożeniu pisemnej zgody rodziców oraz po dokonaniu pierwszej wpłaty w dowolnej wysokości. Dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej pierwsza wpłata fundowana jest przez Bank.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ma określone potrzeby.

Elastyczna oferta

Po zbadaniu Twoich potrzeb możemy dobrać i dostosować ofertę, tak aby była odpowiednia właśnie dla Ciebie!

Profesjonalne doradztwo

Zawsze możesz liczyć na naszych doradców. Odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze. 

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj sie z nami!

Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu: zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź jedną z naszych placówek.