Kredyt odnawialny

Kredyt obrotowy w Rachunku Rolniczym

W rachunku rolniczym

Kredyt
Obrotowy

Jest kredytem  o charakterze odnawialnym, tzn. każda spłata całości lub części kredytu powoduje, iż kredyt odnawia się i może być wykorzystywany wielokrotnie w ramach kwoty limitu przyznanej na podstawie umowy kredytowej, aż do daty spłaty ustalonej w umowie

Uwaga Promocja
Kredytu!

Oprocentowanie – już od 9 %
Prowizja – 0%
Opłata przygotowawcza – 0
Prowizja od niewykorzystanej kwoty w ramach przyznanego limitu kredytowego w rachunku bieżącym – 0%

Maksymalna wysokość kredytu:

Limit kredytu w rachunku bieżącym ustala się w maksymalnej wysokości do 50 % średniorocznych wpływów na rachunek rolniczy otrzymanych w okresie poprzedzającym przyznanie kredytu lub prognozowanych w przypadku nowoutworzonego rachunku rolniczego

 

Okres kredytowania:

Do 36 miesięcy, z możliwością przedłużenia na kolejny analogiczny okres bez konieczności spłaty zadłużenia. 

Spłata kredytu:

Kredyt może być spłacany jednorazowo, natomiast odsetki w okresach miesięcznych. Spłata całości lub części kredytu odnawia się  o równowartość dokonanej spłaty i może być wielokrotnie wykorzystywany w ramach przyznanego limitu kredytowego.

  •  

RRSO:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu wynosi na 16.04.2024r. – 9.3859 % przy następujących założeniach: kredyt wypłacony jednorazowo, kapitał spłacany na koniec okresu kredytowania, kredyt wykorzystany całkowicie, Całkowita kwota kredytu 50 000,00 zł, okres kredytowania 36 miesięcy, stopa oprocentowania kredytu – 9.00 (zmienne) w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę 63 499,94 zł, w tym: całkowita kwota kredytu 50 000,00 zł całkowity koszt kredytu – 13499,94zł, na który składają się: odsetki – 13499,94 zł, prowizja za udzielenie kredytu 0% tj. 0zł.

Do pobrania

Co nas wyróżnia?

Kompleksowa oferta

Każdy biznes jest inny i potrzebuje dedykowanych produktów. Dopasujemy je do potrzeb Twojej Firmy.

Szybkie decyzje

W biznesie liczy się czas. Decyzje w naszym banku podejmowane są na bieżąco, a Ty płynnie prowadzisz działalność. 

Warunki do negocjacji

Zawsze masz możliwość porozmawiania o ofercie z zarządem naszego banku. Możesz negocjować warunki – jesteśmy partnerem!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj sie z nami!

Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu: zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź jedną z naszych placówek.