chcesz zapewnić swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa?

Ubezpieczenia

BS Szczebrzeszyn

Ubezpieczenia

W zakresie ubezpieczeń Bank Spółdzielczy w Szczebrzeszynie współpracuje z:
 • Concordia Polska TUW
 • Concordia Capital S.A.
 • Generali
 • Wiener
 • InterRisk
 • Saltus
 • Warta
 • Prevoir

We wszystkich placówkach naszego Banku możecie Państwo porównać oferty 5 Towarzystw Ubezpieczeniowych, sprawdzić wysokość składki i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę, a nasi Doradcy pomogą w wyborze najlepszego zakresu ubezpieczenia.

Zakres dostępnych ofert został dobrany specjalnie pod kątem potrzeb ubezpieczeniowych Klientów naszego Banku i obejmuje:

 • ubezpieczenia komunikacyjne OC/AC, NNW oraz assistance;
 • ubezpieczenia kredytobiorców na życie do kredytu gotówkowego lub hipotecznego
 • oraz pełen zakres ryzyk w ubezpieczeniach mieszkania, domu lub domu w budowie,
 • ubezpieczenie na wypadek śmierci,
 • trwałej i całkowite niezdolności do pracy spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem,
 • poważnego zachorowania,
 • utraty pracy.

Jeśli wnioskujesz o kredyt w banku  i chcesz zapewnić swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa, zyskać finansowe wsparcie w razie nieprzewidzianych zdarzeń, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Skorzystaj   z oferty Concordia i zadbaj o ubezpieczenie na wypadek:

 

 • śmierci,
 • trwałej i całkowite niezdolności do pracy spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem,
 • poważnego zachorowania,
 • utraty pracy.

CO DAJE UBEZPIECZENIE:

 • zabezpieczenie finansowe w trudnych sytuacjach losowych dla Ciebie i Twoich najbliższych,
 • komfort i poczucie pewności, że zobowiązania finansowe wobec Banku zostanie spłacone
 • uproszczoną formę przystąpienia do ubezpieczenia,
 • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia wszystkich Współkredytobiorców.

Generali Polska jest częścią  jedną z największych globalnych firm ubezpieczeniowych i zarządzania aktywami. Grupa Generali, założona w 1831 roku, jest obecna w 50 krajach, z przypisem składki przekraczającym 69,7 miliardów euro w 2019 roku, z niemal 72 000 pracowników na świecie i 61 milionami klientów. Ambicją Generali jest bycie partnerem na całe życie dla swoich klientów. Firma oferuje innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania dzięki niezrównanej sieci dystrybucji.

Generali w Polsce działa od 1998 roku. Zapewnia swoim klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne, jak i grupowe po zarządzanie oszczędnościami emerytalnymi i fundusze inwestycyjne. Do spółek Generali w Polsce należy również Concordia Polska, która specjalizuje się w ubezpieczeniach dla rolnictwa, w tym ubezpieczeniach upraw. Produkty Generali są doceniane przez klientów i ekspertów oraz wyróżniane wieloma nagrodami jako najlepsze na rynku.

 

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group od 30 lat ubezpiecza Klientów w obszarze ubezpieczeń majątkowych. Należy do czołówki polskich zakładów ubezpieczeń. Od 28 lutego 2019 r. jest częścią międzynarodowego koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Wiener ubezpiecza ponad 680 tys. Klientów indywidualnych oraz niemal 60 tys. przedsiębiorstw. Jako jedna z pierwszych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, stworzyła specjalne programy ubezpieczeniowe obejmujące rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

Towarzystwo kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług i zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów. Wysoką jakość obsługi potwierdzają wyniki realizowanych cyklicznie przez firmę badań satysfakcji Klienta oraz przyznane wyróżnienia: „Turbina Polskiej Gospodarki”, „Instytucja Roku” czy „Gwiazda Jakości Obsługi”.

 

InterRisk TU S.A. działa na polskim rynku nieprzerywanie od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku spółka otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów.

InterRisk jest częścią koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej, do którego należy około 50 spółek w 25 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający mocne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. VIG opiera swoją działalność na fundamencie190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń.

 

SALTUS Ubezpieczenia to polska marka reprezentująca dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: SALTUS TUW (towarzystwo majątkowe) oraz SALTUS TU ŻYCIE SA (towarzystwo życiowe). W ciągu 25 lat Towarzystwo objęło ochroną i zdobyło zaufanie ponad miliona Klientów w całej Polsce. Dzięki bogatej ofercie ubezpieczeniowej, dopasowanej do oczekiwań i możliwości klientów, zyskują oni bezpieczeństwo swoich finansów, zdrowia, majątku oraz ochronę życia.

Saltus jest stabilnym i wiarygodnym ubezpieczycielem. Wskaźniki wypłacalności będące funkcją siły kapitałowej należą do najwyższych zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Ubezpieczenia do pożyczek i kredytów to jedna z najmocniejszych stron oferty SALTUS. Propozycja produktowa obejmuje zarówno ubezpieczenia dla klientów korzystających z pożyczek i kredytów hipotecznych zapewniając realną ochronę Ubezpieczonym.

 

WARTA to stuletnia historia ubezpieczeń w Polsce (1920 r.). To stabilny i wiarygodny partner biznesowy, ukierunkowany na stały rozwój. Grupa WARTA to druga co do wielkości grupa ubezpieczeniowa na polskim rynku. Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. powstało w 1995 r. Posiada w swojej ofercie zarówno indywidualne, jak i grupowe ubezpieczenia na życie. WARTA działa, kierując się w swojej działalności „Zasadami etyki w działalności ubezpieczeniowej” Polskiej Izby Ubezpieczeń, realizuje koncepcję społecznie odpowiedzialnego biznesu w prowadzonej działalności oraz szuka innowacyjnych rozwiązań biznesowych, które przyczyniają się zarówno do rozwoju firmy, jak i społeczeństwa.

 

 

PRÉVOIR jest towarzystwem ubezpieczeniowym, założonym w 1910 roku we Francji.  Specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie. Głównym celem, jaki sobie stawia, jest zapewnienie ochrony finansowej rodzinom w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych (tj. choroba, wypadki, inwalidztwo, śmierć…).

Od początku swojej działalności Prévoir funkcjonowało jako firma rodzinna. Do dnia dzisiejszego członkowie rodzin założycielskich posiadają 70% akcji, a pozostałe 30% należy do obecnych i byłych pracowników. Dzięki temu Prévoir jest firmą całkowicie niezależną kapitałowo od jakiejkolwiek grupy finansowej. W oparciu o bezpieczną politykę inwestycyjną, Prévoir zarządza swoimi aktywami w sposób długofalowy.

UBEZPIECZENIE PROKREDYT +

Produkt ProKredyt+ : jest produktem przygotowanym dla Banków Spółdzielczych. Zabezpiecza finansowo Kredytobiorcę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
Zakres ubezpieczenia obejmuje śmierć Ubezpieczonego w wariancie podstawowym lub śmierć
i inwalidztwo w wariancie  rozszerzonym. Świadczenie wypłacane z polisy jest równe aktualnemu zadłużeniu na dzień zdarzenia.

KORZYŚCI

 • atrakcyjna składka
 • wszystkie formalności załatwiane w Banku
 • uproszczone procedury
 • ochrona nawet do85 roku życia!

DODATKOWE KORZYŚCI

 • Możliwość dokupienia opcji „Czasowa niezdolność do pracy”
 • Wybór między wariantem podstawowym(śmierć) oraz poszerzonym
  (śmierć i inwalidztwo)
 • W przypadku wykupienia pakietu Assistance: pomoc w sytuacji awaryjnej, w zakresie medycznym, prawnym, informacyjnym  oraz technicznym